Warunki lokalowe

Nasze Przedszkole znajduje się w budynku parterowym spełniającym wymogi Unii Europejskiej z dogodnym podjazdem dla wózków.

Przy wejściu znajduje się szatnia dla dzieci, z której wchodzi się do szerokiego korytarza. Posiadamy 5 dużych sal, z których każda jest jasna i dobrze oświetlona, co zapewniają duże i nisko umiejscowione okna, przez które bez problemu nawet najmłodsze przedszkolaki widzą otaczającą nas przyrodę.

Akwarium to pomieszczenie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tutaj odbywają się zajęcia z logopedii, to biblioteczka z książkami do wypożyczenia do domu (spis pozycji znajdą Państwo w zakładce Biblioteczka) oraz kawiarenka dla oczekujących na odbiór dziecka.

Kuchnia posiada wszystkie standardy europejskie. To w niej każdego dnia wspaniałe panie kucharki przygotowują pyszne domowe posiłki.

Plac zabaw mieszczący się przy przedszkolu – to zaciszny zakątek, oddalony od ulicy, wypełniony huśtawkami, zielenią i ciepłymi promieniami słońca w pogodne dni. Przestrzeń jest duża i z czasem będzie coraz bardziej zagospodarowywana zarówno pod nowe elementy do ćwiczeń ruchowych.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest to, że tuż obok mamy kościół pod wezwaniem Niepokalanego Serca Maryi. Bliska obecność Jezusa Eucharystycznego daje nam dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ciała i duszy.

Nasze Przedszkole zostało poświęcone 6 września 2014 r. przez Jego Ekscelencję Biskupa Andrzeja F. Dziubę. Mamy więc gwarancję, że łaski Boże zlewają się na wszystkich, którzy tu przychodzą.